המלצות

תקצירים ממכתבי המלצה נבחרים על אקו-סייפ ודורון שורץ:

"כניסתך לפיקוח שדרגה את הפעילות של המשרד באתר והעלתה את רמת הטיפול הסביבתי לעין ערוך. לכל אורך הדרך ניתחת את המצב לכל השלכותיו לכל הצדדים ופעלת בשיקול דעת לקביעת תכנית עבודה שקולה המתאימה לבוחן המציאות. תודה רבה מקרב לב."

"בכל פעילויותיו אלה אצלנו, מהנדס דורון שורץ הוכיח ומוכיח ידע מעמיק, גישה מקצועית, מיומנות, אמינות ומהימנות."

"לחברת אקו-סייפ תודעת שירות מפותחת המלווה באמינות חסרת פשרות בכל הקשור למקצועיות בתחומי מומחיותה. תכונות אלו היוו את הבסיס להתפתחות מערכת אמון גבוהה בין הנהלת חברתנו לחברת אקו-סייפ. תרומתה של אקו-סייפ היתה מעמודי התווך שהובילה את המפעל לזכות בהכרה ופרסים."

"ברצוננו לשבח את פעילות אקו-סייפ אשר השכילה ליצור יחסי עבודה טובים בין המפעל לגופים המפקחים ולגשר ולמצוא פתרונות במקרים בהם נראה היה כי התהליך נקלע למבוי סתום.
אנו ממליצים להיעזר בשירותי אקו-סייפ במגעים מול המשרד להגנת הסביבה ובביצוע סקרים סביבתיים, פרשה טכנית וסקרי קרקע".

"הכרותי עם מהנדס דורון שורץ נמשכת לאורך שנים. בשנות הכרותנו למדתי להכירו כבעל מקצוע מהטובים בארץ בתחום החומרים המסוכנים, יזם שלא נרתע מהתמודדות עם נושאים ופרוייקטים חדשים הדורשים כושר ארגון ואחריות גדולה, ומביאם לביצוע בצורה טובה ומוצלחת."

"במהלך תקופה זו קיבלנו מחברת אקו-סייפ ומדורון שורץ שירות מקצועי ואמין…ברצוננו לציין במיוחד את ההדרכות והתרגילים בנושא חומרים מסוכנים שהועברו במפעל על ידי דורון שורץ ושתרמו רבות להעמקת הידע והמיומנות של העובדים וצוותי החירום."

"בהמשך לעבודת מטה יסודית שערכת במפעלנו בתחום החומרים המסוכנים, הרינו מתכבדים להגיש המלצתנו, תודתנו והערכתנו אליך. המלצתנו נובעת מהכרותנו המעמיקה איתך אישית ועם אנשי משרדך לכל אורך הפעילות שנערכה בחברתנו. מקצועיותך והתעקשותך על כל פרט ופרט, בזכות יחסך לכל אחד מהאנשים הצלחת ליצור עבודת צוות משובחת… אנו מאחלים לך הרבה הצלחה בכל מיזם ופרויקט שתהיה בו שותף ומברכים את כל לקוחותיך על שזכו ויזכו גם בעתיד לשותף לדרך בדמותך… אנו שמחים להימנות על חוג לקוחותיך ומרגישים בטוחים בגינם."

"כבעל נסיון רב בשטח בתחום החומרים המסוכנים, אנו נעזרים רבות בידע של דורון בתחום החומרים המסוכנים כאשר קיימות לנו התלבטויות בתחום.
דורון בעל מקצוע ממדרגה ראשונה בתחום הערכות הסיכונים וניתוח סיכוני חומ"ס.
אין לי ספק שכל ארגון שיעסיק את מהנדס דורון שורץ יוכל להרוויח מכישוריו".

לפרטים מלאים וייעוץ, אנא השאירו פרטים

סגירת תפריט
דילוג לתוכן