ניהול סיכונים

הנושא של בטיחות ואיכות הסביבה ללא ספק הפך בשנים האחרונות לנושא מרכזי בכל הקשור לשמירה על בריאות העובדים והן את הסובבים באזור המפעל, כמובן שגם השיקול הכלכלי הוא גורם נוסף המשפיע מאוד על התחום של בטיחות אש וכל מה שכרוך בניהול סיכונים ובטיחות אש.

אז מה זה בעצם ניהול סיכונים?

ניהול סיכונים הינו הליך אשר מטרתו למצוא לאתר ולמנוע מפגעים או מצבי סכנה, בדיקת ההשקעה הנדרשת לבקרה ושיפור ההיערכות בטיחות האש. ניהול סיכונים נועד להפחית את רמת הסיכון ולמנוע סיכונים עתידיים ברמה המנהלתית הטכנית והניהולית. ההגדרה של סיכון הינה: פעולה או גורם אשר מתרחשים שלא כמתוכנן ועלולים או גורמים לנזק, כאמור ניהול סיכונים מראש אמור למנוע את האסון מלהתרחש. כמובן שמומלץ להשתמש בכישוריו של יועץ לבטיחות אש על מנת להבטיח את ביטחון העובדים.

תפקידו של יועץ בטיחות אש מומחה בניהול סיכונים

תפקידו של יועץ בטיחות אש נועד כדי להבטיח שאת ניהול הסיכונים בעסק שלכם תבצעו בצורה הטובה ביותר.

ההתמחות של היועץ והכלים אותם הוא יעמיד לרשותכם הם פיקוח וייעוץ של אמצעי מניעה הן מבחינת ההתקנה והן מבחינת האחזקה השוטפת שלהם.

החדשות הטובות הן שיש היום את הכלים, הנהלים והטכנולוגיה המתקדמת ביותר כדי למנוע מהאירועים הללו להתרחש בשנית. לכן אנו מעמידים לרשותכם את מיטב אנשי המקצוע לייעוץ ופיקוח על התקנה ותחזוקה של אמצעים למניעה, גילוי וכיבוי של שריפות. כדי לשמור עליכם ועל היקרים לכם.

אנו  באקו סייפ מספקים פתרונות לכל הדרישות הבטיחותיות הסביבתיות הקשורות בחומרים מסוכנים, גז טבעי ואש

מהן הדרישות למערך ניהול סיכונים נכון:

כיום דרישות התקן למערך ניהול סיכונים נכון ויעיל הוחמרו מאוד וכמו כן הפיקוח הפך למשמעותי יותר, כאשר המטרה היא להפוך את סביבת העבודה לבטוחה יותר חברת אקו סייף מציעה ללקוחותיה מגוון פתרונות לכל הדרישות כגון: נוהלי חירום, כתיבת תיקי מפעל, הקמת מערך תגובה ואש במפעלים, ביצוע סקרי סיכונים הסתברותיים, תרגולי נוהל חירום, ניתוח סיכונים של תחנות הפחתת לחץ. התחום של ניהול סיכונים בטיחות אש חשוב ביותר לשמירת ביטחון העובדים במפעל חשוב לצמצם פגיעות מיותרת ולהיות מוכנים מראש לכל תרחיש אשר עשוי להפתיע את העובדים. חברת אקו סייף מציעה ללקוחותיה יועצי בטיחות אש מן השורה הראשונה בתחום של ניהול סיכונים.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן